Teslimat bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

 
Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?
 
Siparişleriniz alındıktan 3 iş günü sonra kargo firmasına teslim etmekteyiz (Ahşap ürünlerde boyama nedeniyle 5 ila 7 iş günü sürebilmektedir.). www.gelinbuketcisi.com’un kargo gönderimlerindeki anlaşmalı firması Aras Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Aras Kargo güvencesiyle en hızlı, güvenli ve kapıda ödeme seçeneği ile size ulaştırılacaktır. Aras Kargo gönderim süreleri 1 ila 2 gün arasında değişmektedir. Kargo takibini size verilecek olan takip kodu ile takip edebilirsiniz.
 
Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.
 
Teslimatta ödeme kargolar düğün gününe en geç 10 gün var ise kabul edilmektedir. Yurtdışı siparişlerinizde 30 ila 45 gün kargo süresi bulunmaktadır.
 
 
Siparişimin ne zaman kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?
 
Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir ve Sürat Kargonun websitesinden takip kodu ile ürünün takibini sağlayabilirsiniz. www.araskargo.com.tr
 
Yurtdışı siparişlerinizi verdiğimiz kod ile http://www.17track.net/ adresinden kontrol edebilirsiniz. Yurtdışı siparişlerinizde yerel posta şirketinizle iletişim kuramadığımızdan ürün yurtdışına çıkana kadar destek verilebilmektedir. Yurtdışı satışlarında kargo yurtdışına çıktıktan sonra iade işlemi yapılamamaktadır.
Yurtdışı satışlarımızda ürün elinize ulaştıktan sonra 15gün içinde ürünü geri kargolandığında iade alınmaktadır.Kargo ücretleri müşterimize aittir.
 
Yurtiçi adres değişikliklerini Aras Kargo ile görüşerek veya bize isteklerinizi ulaştırarak sağlayabilirisiniz.
 
Teslimatlarım gecikirse ne yapmalıyım?
 
Eğer ürününüz, en geç 7 gün içerisinde adresine ulaşmazsa info@gelinbuketcisi.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da hafta içi günlerde mesai saatleri (11.00-19.00) dahilinde 0532 200 90 56 numaralı telefondan görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.
 
Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?
 
Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir.
 
www.gelinbuketcisi.com sayfası üzerinden hediye gönderebilir miyim?
 
www.gelinbuketcisi.com müşterilerine, hediye gönderim seçeneklerini sağlamaktadır. Hediye paketi şeklinde gönderim yapılmadığından sadece ürün fiyatları olmadan gönderim sağlanmaktadır.
 
Aynı siparişte birden fazla adrese gönderim yapılması mümkün olmadığından her bir farklı adrese gönderim için yeni bir sipariş vermeniz gerekir.
 
 
www.gelinbuketcisi.com üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?
 
www.gelinbuketcisi.com gönderim ağı, yurtdışı ve yurtiçindeki tüm bölgeleri kapsamaktadır. Kapıda ödeme sistemi sadece yurtiçi teslimlerde yapılmaktadır.