Hakkımızda

Türkiye'nin Online Gelin Buketi satışı yapan ilk ve en büyük sitesi;

2010 Mutlu Anlar Fotoğrafçısı olarak düğün sektöründe alışılmışın dışında kareler ile hizmete başladık. (2013 yılı yoğunluğu nedeniyle çekimlere ara verilmiştir.)

2011 yılında genç ve dinamik bir ekip ile yapay çiçekçiliğin en estetik aranjmanlarını, ulaşılabilir fiyatlarla herkese sunmaya karar verip Gelin Buketçisi'ni kurduk. Standart, tek düze yapay gelin buketlerine alternatif olarak daha canlı renklerde, birbirinden farklı aranjmanlar ile kişiye özel buketler hazırlamaktayız. Hızlı sipariş sistemi ile kısa sürede buketiniz size ulaştırılacaktır.

2013 yılı içinde Minik Hayaller sitesini kurarak Çizim Oyuncak ve Tütü ile farklı bir sektörde de kalitemizi devam ettirmekteyiz. www.minikhayaller.com Tütü, kişiye özel harfler ve kişiye özel ürünler üretimi ayrı bir ekip tarafından hzimet vermektedir.

2014 Kızlar ve Anneleri (ATV) programının resmi sponsoruyuz.

2016 yılı içinde Mor Kapı sitemiz açıldı. www.morkapi.com üzerinden online satış yapacak olan sitemizde Kişiye özel ev dekorasyon ürünleri yer alacaktır.

2016 yılı içinde N11 - Gittigidiyor ve Hepsiburada mağazalarımız açıldı. 

Binlerce gelin adayımız en mutlu gününde bizi tercih etti, web sitemiz ve sosyal platformlarda toplamda 1.000.000+'in üzerinde ziyaretçimiz ile sektörün lider perakende şirketiyiz.

2015 yılı verilerine göre, Gelin Buketçisi bir çok yeni rakibi olmaına karşı iş hacmini %23 artırdı, Ürün yelpazesini %102 arttırdı. 2015 yılı içinde %120 büyüme hedeflenmektedir. Türkiye'nin en çok ziyaret edilen evlilik hazırlıkları sitesi yerimizi hala korumaktayız...

2014 Ocak ayı Stok verileri ;  1.500.000 'in üzerinde malzeme stoğu, 80.000 metre kurdele, 4000 metre tül stoğu ile perakende gelin buketi sektöründe lider durumdadır. Ürün geri iade oranı sadece %0,1 olan ve çözülmemiş sorun bulunmayan bir şikayet profilimiz bulunmaktadır. Tüm ürünlerimizde Paypal ile kredi kartı alımlarınızda ücret gönderimini 60 gün boyunca durdurabilme hakkınız bulunmaktadır. iPara ile ödemelerde 3 gün içinde ödemeyi engelleme imkanınız bulunmaktadır. İadeler uzak mesafeli satış sözleşmelerindeki şartlar doğrultusunda yapılmaktadır.

Türkiye'nin her bölgesinden binlerce gelinimiz sitemizden en güzel buketlerin sahibi oldu ve buketler hakkında forumlarda, facebook ve websitemizde yorumlarda bulundu. İlk senemizden itibaren yaşadığımız ilgi ve beğeniniz için teşekkür ederiz.

İyi alışverişler...

Gelin Buketçisi Ekibi